Pojištění


pro-hypoteky

Každému klientovi ušijeme pojištění na míru. Jsme odborníci s širokým přehledem o situaci na trhu. Doporučíme, poradíme a vyřešíme s Vámi Vaši jistotu ve formě pojištění.

Individuální přístup

S našimi klienty jednáme vždy fér, upřímně a jsme na Vaší straně. Při konzultacích využíváme naši hlubokou znalost trhu s pojištěním a finančními produkty. Máme dlouholeté zkušenosti podložené certifikacemi. Máme mnoho spokojených klientů, kteří nám sami dávají pozitivní zpětnou vazbu. Vybereme pro Vás nejvhodnější pojištění a společně s námi budete mít více peněz na rodinu, volný čas a skvělý život.

Proč jsme tady
  • Obáváte se o svůj majetek?
  • Máte drahé auto?
  • Přijde Vám situace na trhu pojištění složitá?Náklady na případnou léčbu nemoci nebo zranění v zahraničí mohou narůst do astronomických částek. S námi budete mít vždy jistotu, že Vaše cestovní pojištění je to správné. Kontaktujte nás.
  • Máte obavy, co s Vámi bude v případě nemoci?
  • Hledáte výhodné pojištění domu?
  • Potřebujete poradit s povinným ručením?
Povinné ručení

Poradíme vám, na co vše myslet při sjednání povinného ručení a doporučíme produkty, které budou pro vás vyhovující a samozřejmě i cenově dostupné.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění pokryje škody v případě nehody, odcizení i vandalismu. S naší pomocí si nastavíte výhodné podmínky a budete mít jistotu, že v případě nehody či odcizení obdržíte od pojišťovny dostatečnou částku.

Pojištění pro případ smrti

Pojištění pro případ smrti si uzavírá každý, kdo myslí na své blízké. Je potřeba myslet na to, co bude s vašimi blízkými, až tu nebudete. S námi je i toto nepříjemné pojištění sjednáváno za nejvýhodnějších podmínek pro Vás.Náklady na případnou léčbu nemoci nebo zranění v zahraničí mohou narůst do astronomických částek. S námi budete mít vždy jistotu, že Vaše cestovní pojištění je to správné. Kontaktujte nás.

Pojištění invalidity

Pojištění invalidity Vám pomůže s náročným obdobím v případě, že se stanete invalidními. Společně vybereme a doporučíme ideální částku, kterou budete do tohoto pojištění vkládat. Vysvětlíme Vám výhody a doporučíme konkrétní finanční produkt.

Pojištění pro případ vážných nemocí

Každý se může stát obětí zákeřné nemoci a jeho rodina pak strádá. Myslete na své blízké a sami na sebe – s pojištěním pro případ vážné nemoci budete s naší pomocí lépe spát a Vaše rodina bude mít jistotu.

Pojištění úrazů

Je Vaše práce riziková? Máte náročnější adrenalinové koníčky? A přesto chcete být více v klidu? Jsme tu pro Vás a rádi s Vámi vybereme ideální pojištění, částku a finanční produkt, který Vám zajistí klid.

Pojištění domácnosti

Děti, kočky, psi a v neposlední řadě nenechaví spoluobčané. Toto vše ohrožuje Vaši domácnost. S námi ale budete mít jistotu, že Vaše pojištění pokryje případné škody na Vašem majetku a tím Vám odlehčíme při nehodách a případných krádežích.

Pojištění nemovitosti

Pojištění domu je povinnost. Váš dům je Váš hrad a zaslouží si být pojištěn. Vysvětlíme Vám a vybereme nejvhodnější finanční produkt pro správné pojištění Vašeho domu.

Cestovní pojištění

Náklady na případnou léčbu nemoci nebo zranění v zahraničí mohou narůst do astronomických částek. S námi budete mít vždy jistotu, že Vaše cestovní pojištění je to správné. Kontaktujte nás.

Řešení pojistné události

Díky našim znalostem trhu jsme schopni vždy pomoct s vyřešením pojistné události. Své peníze z pojistky s námi dostanete.

Pojištění odpovědnosti

Pracujete v náročném prostředí a obáváte se, že případná způsobená škoda by Vás mohla zruinovat? Rádi pro Vás zajistíme pojištění odpovědnosti. Výhodně a u správného finančního ústavu.