Hypotéky

 


pro-hypoteky

Hypotéka je jedno z největších rozhodnutí v životě. Trh je různorodý, finanční instituce se snaží získat klienty a zároveň potřebují na svých klientech co nejvíce vydělat. My víme, kde pro Vás bude nejvýhodnější sjednat hypotéku. Vysvětlíme Vám rozdíly mezi jednotlivými finančními produkty, probereme s Vámi možnosti a doporučíme i případné další služby jako pojištění schopnosti splácet.

Proč hypotéka s námi?

Chcete místo běhání po bankách a srovnávání produktů jednotlivých finančních institucí trávit čas se svou rodinou a svými koníčky? Nejen že Vám tento čas dopřejeme, ale s námi budete mít hypotéku skutečně ideální. Vyznáme se ve finančních produktech. Máme mnoho ocenění a certifikátu stejně jako spokojených klientů a skvělých referencí.

Co pro Vás zajistíme
  • Srovnání jednotlivých hypotéčních produktů
  • Výběr nejvhodnějšího finančního produktu pro Vás
  • Ušetříme Váš čas a nervy při sjednávání hypotéky
  • Vysvětlíme Vám v krátkosti a srozumitelně rozdíly mezi jednotlivými možnostmi financování nemovitosti
Účelová hypotéka

Jedná se o úvěr, který vám nabídne téměř každá banka. Podmínkou získání je zástava nemovitosti. Čerpat můžete jen tehdy, když peníze použijete účelově na investici do nemovitosti. Rozhodně zvažte naše služby, protože s námi máte jistotu nejvýhodnějšího produktu přímo pro Vás.

Neúčelová hypotéka - Americká hypotéka

Potřebujete větší finanční obnos? Auto, podnikání nebo nějaký Váš jiný sen? Jsme tu pro Vás a poradíme a pomůžeme při výběru neúčelové hypotéky. Dle našeho sloganu – s námi máte jednoduše více peněz.