Pro firmy

Pro firmy

 

Vaše firma je Vaše chlouba stejně jako luxusní auto. My se postaráme o nejkvalitnější benzín, bez kterého firma nejezdí. O finance. 

Podnikání je kreativní činnost. V současném světě máte neomezené možnosti a jako majitel podniku či firmy máte také enormní množství informací, které musíte vstřebat, pochopit, zanalyzovat, vyhodnotit, zamítnout špatné cesty a vykonat správná rozhodnutí.

V případě, že jste rozumný majitel umíte delegovat a věřit partnerům a dodavatelům. My se pro Vás staneme partnerem a dodavatelem know-how ze světa financí. Naše dlouholeté zkušenosti a certifikace mluví tvrdou řečí podložených faktů za nás.

Kontaktujte nás a vysvětlíme Vám následující oblasti:

  • Pojištění firemního majetku
  • Pojištění podnikatelských rizik
  • Investice

Kompletní a komplexní poradenství. Od jednotlivců OSVČ až po firmy s mnohamilionovými obraty. Ideální je nás ihned kontaktovat a my Vám vysvětlíme, proč si nechat poradit s finančními záležitostmi Vaší firmy právě od nás.

Jste firma?

Poradíme a pomůžeme Vám s optimalizací Vašich finančních služeb. Půjčky, pojištění a investice. To je naše doména. Naše služby jsou vhodné pro všechny firmy napříč business spektrem.

Cena, kvalita, výkon = Úspory, výhody, zisk, spokojenost
  • najdeme nejvýhodnější poměr ceny a kvality finančních produktů
  • jsme experti v investicích – podívejte se na naše certifikáty
  • naučíme Vás výhodně investovat naspořené firemní peníze
Benefity pro zaměstnance

Hledáte další možnosti pro nalákání potenciálních kandidátů a uchazečů o práci nebo chcete současným zaměstnancům rozšířit portfolio výhod, které Vaše firma nabízí? Společně vybereme vhodné finanční produkty, aby byla spokojenost jak na Vaši straně tak na straně Vašich zaměstnanců.

Úspory na daních

Díky našim zkušenostem Vám uspoříme nemalé finanční prostředky na daních. Kontaktujte nás pro více informací.