O nás


Příběh Fénixu

Jmenuji se Lukáš Polášek a jsem vysoce kvalifikovaným odborníkem ve světě financí. Můj tým odborníků Vám jednoduše zajistí více peněz. V dnešní době jsou peníze hlavním hnacím motorem celé společnosti. Proto jsem založil a již mnoho let vedu svou firmu s vizí pomoci Vám mít více finančních prostředků a splnit Vám tak vaše sny.

Ať se již jedná ne jen o peníze, Vaše vlastní bydlení či možnost stát se investorem a nechat Vaše peníze pracovat za Vás.

Pracoval jsem tvrdě mnoho let na nabytí svých znalostí, zkušeností a tvrdou prací jsem získal enormní přehled ve světě pojištění, daní, spoření, hypoték a dalších finanční produktů. A stejně tak znám kompletní portfolio tuzemských institucí nabízejících finanční produkty.

Bájný hořící pták byl inspirací pro mou firmu. Pomohu Vám začít hořet láskou k penězům. Dovolte si luxus nestrachovat se o své finanční prostředky a přenechte starost o správné investování, spoření, pojištění a hypotéku na nás. Stejně jako své zdraví svěřujete lékařům a nesvěřili byste jej popeláři, stejně tak přenechte starost o finance těm, kteří jim rozumí.

Řada mých certifikátů mluví za mne!